SKLADEM

CU-10-080

Nový produkt

Sněhové řetězy Thule König Easy-Fit CU-10 080

6 999 Kč

Více informací

Popisek

ěSněhové řetězy Thule König Easy-fit CU-10 o velikosti 080 mají články o průměru 10 mm. Thule König Easy-fit CU-10 jsou nejmodernější sněhové řetězy na světě, které mají optimální záběr na sněhu i ledu díky asymetrickým kosočtvercovým vzorem opatřený výztužemi pro rozrušování ledu. Pro nasazení sněhovým řetězů Easy-fit CU-10 stačí jedna zastávka. Nylonový chránič brání poškrábání hliníkových ráfků.


Model sněhových řetězů s označením Thule König Easy-fit CU-10 je určený všem zákazníkům, kteří hledají kvalitu, ale i unikátní vlastnosti spojené nejenom se samotnou jízdou, ale třeba i instalací řetězů. Tento typ nabídne vůli na vnitřní straně a v oblasti běhounu celých 10 milimetrů. To v kombinaci s asymetrickým kosočtvercovým vzorem zajistí především mnohem lepší vlastnosti, než u běžných typů. Dále se Thule König Easy-fit CU-10 může pyšnit integrovanými výztužemi, které slouží k rozrušování ledu, po kterém automobil jede. Díky tomu nabídne jistotu optimálního záběru nejenom na ledové ploše, ale také na sněhu.


 


Montáž řetězu je velmi intuitivní, což umožní hlavně integrovaný systém vnitřních tuhých oblouků. Montáž provádíme shora dolů, přičemž využíváme hliníkovou středovou tyč, která nabídne propracovaný systém napínání řetězu. Stejně jako jeho samotná montáž je poměrně jednoduchá i jeho demontáž. Zde oceníme u modelu Thule König Easy-fit CU-10 systém rychlého uvolňování. Díky tomu stiskneme dvě označená tlačítka a řetěz se spolu s bezpečnostní západkou automaticky uvolní.


 


Kvalita a jedinečnost daného řetězu je spojována i s tím, že je plně kompatibilní s bezpečnostními systémy vozu, jako jsou ABS nebo ESP. Nabídne též systém mikroregulace či jistotu samonapnutí při montáži. Díky tomu stačí na montáž řetězu pouze jedna jediná zastávka k zastavení. Díky trakční desce tak zlepšíte svou jízdu, která bude primárně mnohem bezpečnější na všech površích vozovky, které můžeme během zimního období očekávat. O tom vypovídají i získané homologace či certifikace, jako třeba Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.


 


V rámci návrhu a výroby daných řetězů bylo myšleno i na praktičnost. Především v rámci ochrany hliníkových disků kol nabídne model Thule König Easy-fit CU-10 praktické nylonové chrániče, které eliminují poškrábání. Praktická taška, která je součástí balení zajistí zase snadný přenos, stejně jako uložení. Že se jedná o výrobek skutečně špičkové kvality, to dokládá také informace o pětileté záruce, která je na tento model sněhových řetězů nabízena.


Reviews

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Sněhové řetězy Thule König Easy-Fit CU-10 080

Sněhové řetězy Thule König Easy-Fit CU-10 080

Ze sněhových řetězů Thule jsou opět sněhové řetězy König!

Video

Video

30 dalších produktů ve stejné kategorii: